Kontakta Oss

Skriv gärna ett meddelande:

    Telefonnummer

    Sameffekt AB

    Honnörsgatan 12
    352 36 Växjö

    Vi som jobbar hos Sameffekt

    Theresia Freitag

    theresia@sameffekt.se
    0706 70 85 14

    Björn Carlsson

    bjorn@sameffekt.se
    076 181 68 08

    Stefan Wikman

    stefan@sameffekt.se
    0702 71 52 21

    Patrick Larsson

    patrick@sameffekt.se
    073 977 63 18

    Anna Gärdehall

    anna@sameffekt.se
    076 189 90 36

    Johanna Eronson Millar

    johanna@sameffekt.se
    076 044 68 68

    Lennart Pettersson

    lennart@sameffekt.se
    076 040 25 25

    Amel Maslan

    amel@sameffekt.se
    073 093 44 54

    Kort om Sameffekt AB

    Sameffekt grundades 2009 och hjälper både stora och små företag inom alla branscher med sitt Systematiska Arbetsmiljöarbete. Sameffekt erbjuder även andra tjänster såsom personalfrågor, medarbetarenkäter, kompetensutveckling samt olika slags arbetsmiljöutbildningar.

    Sameffekt har idag sju anställda i Växjö och Kalmar och har mer än 500 kunder, främst i södra Sverige.